Přejít na hlavní část

Argentina připouští jednání o dluhu

  • Získejte výhodnou půjčku
  • Bez poplatků předem a bez doložení příjmů
  • Nabízíme nejvýhodnější půjčky na trhu
  • Ušetřete své peníze

Argentina připouští jednání o dluhu

Argentinská prezidentka Cristina Fernándezová prohlásila, že její země je poprvé od bankrotu v roce 2001 ochotna jednat o službu konsolidace půjček, kteří tehdy „ostrouhali“. Dodala ale, že jednání, která v těchto týdnech probíhají v New Yorku pod vedením NML Capital, musejí být férová. Otázkou je posuzování férovosti argentinskou stranou.

Před 13 lety Argentina zkrachovala a nesplatila obligace za 95 miliard dolarů. „Chceme splnit své závazky vůči stu procentům věřitelů,“ uvedla Fernándezová v přímém televizním přenosu. „Jen žádáme férové podmínky v souladu s argentinskou ústavou.“ Poskytovatelem půjčky ihned je většinou nebankovní subjekt.

Aby Argentina zabránila technickému bankrotu, musí se s věřiteli dohodnout do 30. června. Pak následuje ještě třicetidenní „lhůta z milosti“. Díky srovnání různých nabídek se dozvíte konkrétní podmínky produktu rychlá půjčka i jejího splacení.

Americký nejvyšší soud odepřel Buenos Aires odvolání a potvrdil výrok soudu nižší instance. Platí tak rozhodnutí, které Argentině nařizuje v plné míře vyplatit půjčka před výplatou. „Prezidentka konečně zjistila, že následky bankrotu by byly o poznání bolestivější než splnění nařízení amerického nejvyššího soudu,“ píše Fernando Laborda z deníku La Nacion.

Čtěte také:

Argentina se americkému rozsudku o dluhu nepodřídí, prý jde o vydírání

Argentinu dohnaly staré dluhy, zemi prý hrozí insolvence

Argentina brání propadající se peso

Nezaměstnanost je nejnižší za pět let. Čeká se další pokles

Republikáni v USA prosadili návrh na podání žaloby na Obamu

Argentina míří k bankrotu. S věřiteli se nedohodla

Jourové se pootevřela vrátka k fondům

Vládní zmocněnec pro dostavbu Temelína Václav Bartuška skončil