Přejít na hlavní část

Téma: navigace

  • Získejte výhodnou půjčku
  • Bez poplatků předem a bez doložení příjmů
  • Nabízíme nejvýhodnější půjčky na trhu
  • Ušetřete své peníze

Udělejte přátelům radost a pošlete jim peníze!

Výpis institucí

Změny produktu pujcka, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Naposledy navštívené

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Články

Produkty a instituce

Kalkulačky

Poradna

Finanční subjekty

Nabídky práce

Obchodní rejstřík

Osoby v obchodním rejstříku

Klíčová slova

Poradíme zdarma s výběrem finančních produktů

Najdeme vám nejvýhodnější finanční produkty. Zdarma!

Přihlášení

Nemáte registraci? Zaregistrujte se zde!

Užitečné

Web

Téma: navigace

Moderní banka bez internetu, to je pochopitelně nesmysl. A nemáme samozřejmě na mysli jen případnou neexistenci internetové prezentace. Současnost správy účtu je v internetovém bankovnictví. Pokud jste se ocitli někdy v prodlení se splácením, a tudíž Vám bankovní sektor neposkytne půjčku, budete potřebovat Cofidis půjčky bez registru.

Když si člověk kupuje auto, parametry jako motor, barvu či výbavu si vybírá často podle srdce. Není ale od věci zapojit i mozek – volbou jednotlivých prvků totiž zároveň rozhodujete o tom, jak výhodně auto za pár let prodáte. Poradíme, co se vyplatí. Jasnou prioritou produktu nebankovní půjčka je dnes snadno vyplnitelná žádost na internetových stránkách.

Komoditou posledního měsíce není zlato, káva ani ropa ale – půjčka na směnku. Státní zaměstnanci od Brna přes Holandsko až po Pákistán je obratně využívají k tomu, aby si přilepšili. Občanům se ale jejich nové „byznys modely“ nemůžou líbit.

Čipová technologie nachází svoje uplatnění nejen v bankovní sféře. Kde, kromě platebních karet, se dnes s čipy můžete setkat? Mohou být osobní údaje z čipu zneužity? Nehrozí, že nás vydavatelé čipových karet budou špehovat?

Na první pohled příjemná grafika a přehledné uspořádání. To hlavní, za co si 'raiffeisenka' zaslouží pochvalu, je ale něco jiného. Je to skutečně on-line stavební spořitelna.

Předposlední kolo soutěže Best Web skončilo a další královny internetových prezentací sejmuly závoj. Po desetidenním klání, kterého se účastnilo 16 pojišťoven, září dvě zlaté korunky. Komu padnou jako ulité a kdo do nich ještě musí dorůst?

Poslední hodnocenou prezentací investiční společnosti Pioneer se dostáváme do závěru 3. kola soutěže Best Web 2002. Tímto kolem se rozloučíme s investičními fondy a jejich weby, tímto kolem se také rozloučím já s Vámi a s postem hlavního hodnotitele. Tak tedy naposledy: pojďme na to.

Třetí kolo soutěže Best Web 2002 věnované investičním společnostem se blíží ke svému závěru. Předposlední hodnocenou prezentací jsou www stránky společnosti ŽB Trust. No vážně, přijměte opět naše pozvání a zkuste hodnotit s námi všechny její klady a zápory.

Podle mého názoru zatím nejzajímavější internetovou prezentaci v oblasti investičních společností přináší další část třetího kola soutěže Best Web 2002. Tentokrát nás čeká hodnocení webu OB Invest. Můžete souhlasit, ale můžete mít také zcela jiný názor…

Třetí kolo soutěže Best Web 2002 věnované internetovým aktivitám investičních společností je ve své třetí části. Do třetice všeho dobrého přichází na přetřes www prezentace První investiční společnosti. Investujte trochu svého času a pojďte hodnotit s námi.

Eda Hekšová, Marketing manager, CREDIT SUISSE ASSET MANAGEMENT Stránky obsahují takřka vyčerpávající množství informací, nezvykle obsažná je i jejich anglická verze. Pokud toho moc o investování nevíte, vcelku srozumitelně Vás provedou výhodami i riziky, základními pojmy. Pro ty, kteří se do investování již pustili, je zde aplikace "Vaše portfolio" (stejná, jakou nabízí Investiční společnost České spořitelny). Jako nejslabší stránka se jeví jednotvárná a nenápaditá grafika. Rovněž strohé číselné údaje, které nemusí být pro každého úplně srozumitelné, by možná bylo vhodné doplnit např. grafickým srovnáním s vybranými ukazateli vývoje trhu, sektoru apod. Celé prezentaci by prospělo jis

Druhou nejúspěšnější investiční společností na českém trhu je Investiční kapitálová společnost Komerční banky. Hodnocením její internetové prezentace se dostáváme do další části 3. kola soutěže Best Web 2002. Pomozte nám hodnotit, kritizovat a chválit. Pomozte nám měnit věci k lepšímu.

Po bankách a stavebních spořitelnách přichází další, tentokrát již 3. kolo soutěže Best Web 2002. Společně se podíváme "na zoubek" internetovým prezentacím investičních společností. A protože tohle kolo je mým posledním na postu hlavního hodnotitele, doufám, že mě v tom ani tentokrát nenecháte samotného.

A jsme ve finále! Dnešním hodnocením www prezentace Všeobecné stavební spořitelny KB končí další kolo soutěže Best Web 2002. Poté, co vyřknete svůj ortel, již nebude pochyb, kdo je vítězem a kdo poraženým. Pojďte spolu s námi rozhodnout o výsledku.

T. A. Edison by se asi divil, kdyby věděl, že GE Capital Bank je 5. nejsilnější bankou na českém trhu. Tentokrát se podíváme na zoubek jejich webové prezentaci, která podivuhodně osciluje mezi "umím" a "neumím". Posuďte sami na gecb.cz.

Petr Bednář, manažer internetových projektů, Ringier Na první pohled pěkný web odpovídající dojmu z poměrně viditelné internetové reklamy GE. Vypadá to, že se GE chce stát na internetu etablovanou bankou. Při proklikávání se do hlubin webu mi ovšem několik věcí začne vadit - levé menu se někdy kontextově mění a někdy ne, základní menu se strukturou webu není vždy dostupné, u některých produktů se dostávám na separátní weby, jejichž grafika není zcela sladěna s původním GECB, a navíc mi někdy dělá problémy se z těchto dílčích webů vrátit zpět na HP GECB (občas také omylem končím na GE.com). Pokud jde o obsah, většinou se dozvím co potřebuji, i když někdy marketingová funk

Nemám rád weby, které jsou sterilní. Internetová prezentace HVB mezi takové rozhodně nepatří. Pomohou nebo uškodí internetové aktivity subjektu, kterému patří 4. místo na bankovním trhu v této zemi? Odpověď možná najdete v dalším kole soutěže Best Web 2002.

Michal Drtina, manažer internetového oddělení, Vltava-Labe-Press, a.s. Celá prezentace této banky působí, jako by nebyla dokončena. Hlavní lištu jsem původně pokládal za chybu. Vlastně jsem měl stále pocit, že se stránky nezobrazují dobře. A co psát o nehotovém produktu? Že je ošklivý? Ne, raději počkám, až bude vše jak má být, protože obrázek rozvaleného pána s vystrčeným pupkem na úvodní straně asi nebude cílem této banky. To je jen pokus o humor. Schválně zkuste přistoupit na nabízenou hru. Hledejte další povedené obrázky a přiřazujte jim významy podle produktů, u kterých se vyskytují. Možná se příjemně pobavíte a najdete mnohé skvosty. U spořícího účtu s

Třetí medailový post na bankovním trhu zastává Komerční banka. Je její internetová podoba v něčem výjimečná? Jaké jsou její silné stránky? A je něco, za co by se měli tvůrci www prezentace stydět? Zúčastněte se spolu s námi třetího kola soutěže Best Web 2002!

Michal Drtina, manažer internetového oddělení, Vltava-Labe-Press, a.s. Příjemné, úhledné, decentní. Srozumitelná a rychlá navigace a tím pádem i orientace v jednotlivých produktech. Vše, co jsem si usmyslel najít se mi podařilo velice rychle. Podotýkám, že se pokládám za absolutního laika v bankovnictví, takže nemohu posoudit, zda všechny předkládané informace jsou pravdivé. Spoléhám, ve všech hodnoceních, na serióznost bankovních domů. Protože jsem nechtěl jen chválit, poslal jsem dotaz na e-mail uvedený v kontaktech a očekával odpověď do týdne. A opět překvapení - reakce ve dvaceti minutách. Jak příjemné zacházení. Tak snad jen drobnost. V hlavním menu zm

…vás uvítá hned při vstupu do virtuálního světa druhé největší banky na našem trhu. Česká spořitelna má věru zvláštní prezentaci. Soutěž Best Web 2002 pokračuje…

Petr Bednář, Ringier Opravdu by mě zajímalo, jak velké monitory mají v České spořitelně. Na mém počítači v rozlišení 1024×768 zabírá horní menu nejvyšší úrovně asi polovinu monitoru. Po přepnutí na 800×600 pak víc než 3/4 monitoru. Na samotný obsah tak zbývá jen velmi málo místa. Neskutečné. A to většina skutečné navigace stejně probíhá až v tomto spodním prostoru pomocí podivných pruhů vyjíždějících a zase opouštějících stránku. Když už se konečně k nějakému obsahu dostanu, většinou se to nedá číst.

"…keep passing the open windows…", zpívali kdysi legendární Queen, vzpomínáte? Jak trefné. Po letech totiž přichází naplnit smysl těchto slov na internetu největší banka na českém trhu. O navigaci, grafice, informacích a ještě o mnohém dalším bude dnešní hodnocení www prezentace ČSOB. Jinými slovy – vítejte v novém ročníku soutěže Best Web 2002!

Petr Bednář, Ringier Hezký web, ale struktura a grafika ne zcela odpovídají zaměření webu. Pánové z ČSOB se spíš více než méně nechali inspirovat finančními weby. Vypínání nepotřebných oken je hezké do chvíle, než si všechny okna vypnete a začnete zjišťovat, jak je zase zapnout. Pak vás čeká zběsilé ježdění myší po monitoru a hledání toho správného miniaturního tlačítka. A pokud chcete na webu najít něco, co není umístěno přímo na homepage, tak také velice brzy zalitujete malého, nepřehlédného a navíc ještě dvouřádkového a přitom dolů se vysouvacího menu. Něco v něm najít je skutečně náročné. A přitom obsah je více než bohatý. Navíc když se ponoříte do hlubin obsahu, menu vám zmizí a zůstane z něj jen "o úroveň zpět"

Kromě ceny se při výběru amerického brokera klient rozhoduje podle doprovodných služeb a produktů. Na cenu služeb nebudu v dnešním díle brát zřetel.

Do konce letošního roku zbývá ještě pár dní, zato náš seriál hodnocení webů finančních institucí již do svého finále dospěl. Boj v posledním kole byl tvrdý a my vám přinášíme konečný verdikt. Tři weby, dva vítězové a jeden poražený.

Je to naposledy v letošním roce. Je to poslední prezentace ve skupině úvěrových karet. Za několik dní budeme znát vítěze. Web yeskarta.cz nepatří rozhodně mezi průměrné www stránky. V čem převyšuje ostatní a kde má co dohánět?

Pavel Daniel, Marketing & Media Home Creditu se web yeskarty (profil, názory) velmi povedl. Nepostrádá nápad, dynamiku, nezahazuje se se zbytečnými informacemi. Ostatně nakupující chtějí mít "summary" pěkně na jednom místě bez složitého hledání. Navigace mi přišla velmi jednoduchá, snadná a snadno zapamatovatelná. Jen těch barev by nemuselo být tolik. Připadal jsem si po chvíli listování uvnitř webu jako na kolotoči. Tradiční výtka směřu

V posledním hodnotícím kole letošního roku jsme si vzali na paškál produktové stránky propagující úvěrové karty. Dnes hodnotíme prezentaci produktu s názvem Aura karta, kterou můžete nalézt na <A target=_blank href="http://www.aurakarta.cz">www.aurakarta.cz</A>. Zvláštní prezentace to je, jen co je pravda. Tedy alespoň zpočátku možná budete mít ten pocit…

Petr Bednář, Ringier Web je poměrně hezký, i když graficky nikterak nápaditý. Pokud jde o obsah, našel jsem zde vše, co jsem očekával; je zde i velmi užitečný simulátor splátkového kalendáře. Problém webu je v tom, že je špatně naprogramován. Za prvé prohlížeč při načítání stále hlásí chybu (jen pro info: mám Win 2000, MSIE 5), za druhé je web velmi pomalý a za třetí nefunguje výpočet splátek s pojištěním pro případ ztráty zaměstnání - opět chybová hláška.

Stránka 1/3

Předchozí

Ušetřete s bravocredit.cz

Naši čtenáři s námi ušetřili už  1 325 379 Kč. Podívejte se na poslední poptávky a vyzkoušejte nás také. Vše je zcela zdarma.

Převodník měn

Rozšířená verze kalkulačky

Poradna

Tým odborných poradců je tu pro vás.

Nejnovější články

Interaktivní grafiky

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Rok v krizi aneb podívejte se, jak svět prošel recesí

Černé září 2008 uvrhlo svět do jedné z nejhorších finančních krizí. Podívejte se na průběh finanční krize v kontextu vývoje na burzách a měnových trzích.

Jak je chráněná nová pětisetkoruna

Od 1. dubna 2009 je v oběhu lépe chráněná pětisetkoruna. Přibyly tři nové ochranné prvky. Podívejte se, jak poznat pravou bankovku od falešné.

Muzeum bankovek

Největší sbírka platných i historických bankovek na českém internetu.